Aitame teid võlgade sissenõudmisel kogu protsessi ulatuses ja teil on personaalne haldur, kellega teil on võimalik vajadusel kontakteeruda. Haldame kõiki võlgade sissenõudmise juhtumeid ühtses programmis olenemata riigist ning meil on võimalik teile esitada aruandeid teile sobivas keeles või valuutas. 

Haldame kõiki võlgade sissenõudmise nõudeid ühtses programmis olenemata riigist ning meil on võimalik teile esitada aruandeid teile sobivas keeles või valuutas – see kõik on selleks, et teil oleks nõuetest parem ülevaade.

Meie lahendused 

Meie eesmärk on tuua lõpp-kliendid tagasi jätkusuutliku tarbimise juurde.

Võlgade sissenõudmise käigus anname kliendile mõista, et lahendusi olukorrale on mitmeid. Teeme kliendiga koostööd võttes arvesse tema olukorda, et leida mõlemale osapoolele sobiv lahendus. Teostame võlgade sissenõudmist peenetundeliselt ning aitame teil vältida tarbetuid võlgade maha kandmisi.

Ütleme tihti, et meie eriala on väikestes summades tarbijate võlgade sissenõudmine, kuid suudame teha teiega koostööd, et leida õige lahendus teie konkreetsetele vajadustele. Kui vajate meie abi, oleme vaid telefonikõne kaugusel – valmis teid aitama, vastama teie küsimustele ning tegema koostööd. Lõppkokkuvõttes on meie jaoks olulisimad teie huvid. Saame tasu ainult siis, kui teie raha edukalt sisse nõuame – seega soovime et süsteem toimiks.

Võtke meiega ühendust, et saada teada rohkem, kuidas saame aidata teil parandada rahavoogu ja vähendada krediidikahjusid.