Alektum Groupil on eraldi osakond, mis on spetsialiseerunud ettevõtete võlgade sissenõudmisele (ettevõtjate vahel ehk B2B). Aktsepteerime ettevõtete võlgade sissenõudmise teenuseid viisil, mis seab teid kliendina tähelepanu keskmesse, ja kohandame meetodeid, et leida lahendus, mis sobib teie konkreetsele ärivaldkonnale ning eelistustele, tegeledes samas ka alati objektiivselt ja professionaalselt teie klientidega. Teil on alati juurdepääs personaalsele haldurile, kes tagab teile kiire ja asjaliku vastuvõtu ning kasutab kõiki oma kogemusi ja juriidilist pädevust, et leida edukas strateegia selle tagamiseks, et teile makstaks kiiremini.

Meie ettevõtete võlgade sissenõudmise teenused

Meeldetuletused

Meil on võimalik sekkuda protsessi juba algstaadiumis ja hallata arvete meeldetuletusi. Väljastame kliendile meeldetuletuse ja jälgime seejärel tasumata arvet seni, kuni makse on laekunud.

Võlgade sissenõudmine

Kõik meie haldurid, kes töötavad ärikliendi võlgade sissenõudmise alal on kvalifitseeritud ja omavad ulatuslikku kogemust nõuete menetlemisel.

Võlgade jälgimine

On olukordi, kus kliendil ei ole võimalik oma võlga tasuda. Me aitame teil nõuet jälgida, kuni kliendi olukord muutub ja tagada, et selle aja jooksul nõue ei ole kaotanud kehtivust.

Võtke meiega ühendust, et saada teada rohkem, kuidas saame teid aidata!