[telephone number]

Kas saite meilt kirja?

Juhul, kui teil on küsimusi või kaebusi, võite kasutadaseda vormi või helistada 06 117781. 

Oma käibevahendite suurendamiseks müüge nõuded

Meist lühidalt

Võlgade ost

Teie nõuded on suur kasutamata võimalus rahavoo suurendamiseks. Saate seda ära kasutada! Ostame ettevõtte tähtaja ületanud nõuded ja teie saate raha kohe kätte.

Kas soovite vabastada kapitali ja ressursse? Nõuete ost, kus ostame tähtaja ületanud nõuete portfelli, võimaldab teil suurendada rahavoogu ja vältida kapitali arvetesse kinnijäämist. Teil ei ole vaja muretseda tasumata arvete pärast või kaotada selle pärast aega ja raha. Selle töö võtame me enda peale!

Nõuete müümine vähendab teie riski

Suudame kanda hoolt kõikide või osade teie nõuete eest, vastavalt teie ettevõtte vajadusele. Kui müüte oma nõuded meile, võtame enda peale riski ja töö, mis on seotud nõuete eest maksete kättesaamisega. Selle asemel saate kasutada oma aega uute klientide värbamisele.

Müüge oma nõuded – mitte oma klientidega

Valige oma äripartnereid hoolikalt. Alektum Groupi põhieesmärk on teid kaitsta. Meie eesmärk on see, et teie kliendina saaksite tagasi oma kapitali, kaotamata häid suhteid kliendiga.

Kuidas saame teid aidata

Ainulaadne teenuste valik võimaldab meil toetada teid kogu finantsprotsessi ulatuses -müügist kuni makseteni. Muuhulgas teostame ka krediidivõimekuse hindamist, nõuete ostmist, arvete koostamist ja edastamist. Meie kogenud töötajad toetavad ja juhendavad teid kogu protsessi ulatuses, et tagada edukus ja turvatunne.

Lehe algusesse